START SPRE PERFORMANȚĂ!

   Prima pagină      Rezultate finale ADMITERE 2019


 


Nr
crt
NUME INIT PRENUME Cod
scoala
Scoala provenienta SPECIALIZ. Media
ev.
nat
Media
V-VIII
Media
admitere
NOTA
probe
aptit.
Media
 finala
Admis
/Respins 
NUȚĂ T.C. DAVID MARIAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA ELIADE PITEȘTI JUDO 9,27 9,88 9,39 10 9,84  ADMIS
CHIRA  T.C. DAVID CRISTIAN OT SCOALA GIMNAZXIALĂ NR. 3 SLATINA OLT ÎNOT 8,7 9,79 8,91 10 9,72  ADMIS
3  NECȘESCU T.C. THEODORA LAVINIA AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA ELIADE PITEȘTI HANDBAL 8,65 9,78 8,87 10 9,71  ADMIS
4  DEACONU  M. MARIA ADELINA AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA ELIADE PITEȘTI VOLEI 7,82 9,12 8,08 10 9,52  ADMIS
MÎNDRUȚĂ  P.A. BIANCA MARIA AG SCOALA GIMNAZIALĂ GEORGE TOPÂRCEANU MIOVENI ÎNOT 7,75 9,39 8,07 10 9,51  ADMIS
6  DOINEA  I. IONUȚ ANDREI AG SCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN PITEȘTI  FOTBAL 7,55 9,25 7,89 10 9,47  ADMIS
PĂUN E. MARIO MĂDĂLIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU DAVILA PITEȘTI BASCHET 7,62 9,08 7,91 10 9,47  ADMIS
8  CONSTANTIN  D. ANA CARMEN AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  VOLEI 7,50 9,33 7,86 10 9,46  ADMIS
9  DUGULIȚĂ C.A. BIANCA  ANAMARIA AG SCOALA GIMNAZIALĂ I.L.CARAGIALE PITEȘTI  VOLEI 7,42 8,8 7,69 10 9,42  ADMIS
10  BUȘI G.N. IONUȚ AG SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU PITEȘTI BASCHET 7,17 9,15 7,56 10 9,39  ADMIS
11  VĂTAFU  F. ROBERT ANDREI AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  ATLETISM 7,02 8,92 7,4 10 9,35  ADMIS
12  BURDEANU L. ALEXANDRU VASILE AG SCOALA GIMNAZIALĂ I.L.CARAGIALE PITEȘTI  FOTBAL 7,45 6,81 7,32 10 9,33  ADMIS
13  DEACONU S.V.  DENNIS DANIEL AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  ÎNOT 6,9 9,16 7,35 10 9,33  ADMIS
14  ONCIOIU G.    GIULIO  CRISTIAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA ELIADE PITEȘTI ATLETISM 6,95 8,65 7,29 10 9,32  ADMIS
15  BURCIOIU I.M. AMALIA MIHAELA AG SCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN PITEȘTI  HANDBAL 6,85 8,98 7,27 10 9,31  ADMIS
16  TUDOR F. JAKELINE NICOLETA PATRICIA AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  HANDBAL 7,2 7,37 7,23 10 9,30  ADMIS
17  SAFTA M. ADRIAN MARIAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ MATEI BASARAB PITEȘTI JUDO 6,82 8,61 7,17 10 9,29  ADMIS
18  DĂNESCU  N.  VALENTIN LIVIU AG SCOALA GIMNAZIALĂ I.L.CARAGIALE PITEȘTI  BASCHET 6,67 8,81 7,09 10 9,27  ADMIS
19  IANCU M. ALEXIA ȘTEFANIA AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  ÎNOT 6,55 9,01 7,04 10 9,26  ADMIS
20  ȘTEFĂNOIU  M.I. VALENTIN SABIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ VIRGIL CALOTESCU BASCOV JUDO 6,70 8,38 7,03 10 9,25  ADMIS
21  PETRE M. ANDREI MIHAI AG SCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE IORGA PITESTI BASCHET 6,42 9,23 6,98 10 9,24  ADMIS
22  GHIȚĂ D.D. ANDA TEODORA AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  VOLEI 6,2 9,25 6,81 10 9,20  ADMIS
23  CĂTĂNESCU  V.C.  CLARA IOANA  AG SCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN PITEȘTI  VOLEI 6,2 8,89 6,73 10 9,18  ADMIS
24  NEAGOE I. ROBERT IONUȚ DANIEL AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIHAI EMINESCU PITEȘTI  JUDO 6,25 8,61 6,72 10 9,18  ADMIS
25  STANCU  C.   GHEORGHE ALEXANDRU AG SCOALA GIMNAZIALĂ ION PILLAT PITEȘTI LUPTE 6,15 8,66 6,65 10 9,16  ADMIS
26  ENE I.   ROBERT ANDREI AG SCOALA GIMNAZIALA ION  MINULESCU PITEȘTI FOTBAL 6,07 8,56 6,56 10 9,14  ADMIS
27  MINGHEAT C.C. GABRIEL ROBERTO AG SCOALA GIMNAZIALĂ MATEI BASARAB PITEȘTI FOTBAL 6,50 8,98 6,99 9,86 9,14  ADMIS
28  CONSTANTINESCU S.D. GEORGE CRISTIAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE IORGA PITESTI BASCHET 6,12 8,13 6,52 10 9,13  ADMIS
29  CONSTANTIN  M.A.  MIHAELA AUGUSTINA AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  ATLETISM 6,10 8,17 6,51 10 9,12  ADMIS
30  CONSTANTIN R.  ALEXA NICOLA GABRIELA AG SCOALA GIMNAZIALĂ NEGRU VODĂ PITEȘTI VOLEI 5,97 8,44 6,46 10 9,11 A DMIS
31  ALBULESCU C. ȘTEFAN ADRIAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA ELIADE PITEȘTI FOTBAL 5,8 8,89 6,41 10 9,10 ADMIS
32  JOIȚA  D.   GABRIEL AG SCOALA GIMNAZIALĂ ION PILLAT PITEȘTI FOTBAL 6,87 9,03 7,30 9,71 9,10 ADMIS
33  DINU D.C. GIORGIANA DANIELA TR SCOALA GIMNAZIALĂ TĂTĂRĂȘTII DE SUS TELEORMAN HANDBAL 5,7 9,02 6,36 10 9,09 ADMIS
34  GHELMECI M.A.  DENNIS ANDREI AG SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU PITEȘTI ÎNOT 5,87 8,51 6,39 10 9,09  ADMIS
35  ILIE M.G. ANDREI FLORIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA ELIADE PITEȘTI LUPTE 5,75 8,51 6,3 10 9,07  ADMIS
36  BĂDICEANU  F. FLORINA AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  JUDO 5,47 9,48 6,27 10 9,06  ADMIS
37  CIOBANU M. MARIAN ALEXANDRU AG SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR MUȘATESCU PITEȘTI FOTBAL 5,55 8,62 6,16 10 9,04  ADMIS
38  CIOACĂ I.   ȘTEFANIA DENISA AG SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR MUȘATESCU PITEȘTI HANDBAL 5,45 8,89 6,13 10 9,03  ADMIS
39  CÎRCIUMĂRESCU  N.B.  DAVID ȘTEFAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA CEL BĂTRÂN PITEȘTI ÎNOT 5,7 7,89 6,13 10 9,03  ADMIS
40  DOROBANȚU   DUMITRU  B.I. ANDREI IONUȚ AG LICEUL DE ARTE DINU LIPATTI PITEȘTI FOTBAL 5,45 8,69 6,09 10 9,02  ADMIS
41  GRIGORE G.    MARIA  NICOLETA  AG SCOALA GIMNAZIALĂ  MIRCEA ELIADE PITEȘTI JUDO 5,60 8,15 6,11 10 9,02  ADMIS
42  ENE C.F.  TIBERIU ANDREI AG SCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN PITEȘTI  FOTBAL 5,80 9,21 6,48 9,86 9,01  ADMIS
43  FLOAREA A. ALINA ELENA AG SCOALA GIMNAZIALĂ VINTILĂ BRĂTIANU ȘTEFĂNEȘTI HANDBAL 6,02 8,39 6,49 9,85 9,01 ADMIS
44  OPREA  M.O. ALEXANDRU IONUȚ  AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA CEL BĂTRÂN PITEȘTI FOTBAL 6,37 8,95 6,88 9,71 9,00  ADMIS
45  TUDOSE C.C. MARIO CRISTIAN AG SOALA GIMNAZIALĂ ION MINULESCU PITEȘTI  FOTBAL 5,3 8,88 6,01 10 9,00  ADMIS
46  MUNTEANU  C. FILIP GABRIEL AG SCOALA GIMNAZIALĂ MATEI BASARAB PITEȘTI LUPTE 6,07 8,58 6,57 9,8 8,99  ADMIS
47  PĂSTĂI S.M.  ANDREEA BIANCA AG SCOALA GIMNAZIALĂ MARIN PREDA PITEȘTI HANDBAL 5,42 8,12 5,96 10 8,99  ADMIS
48  TELEGARU F. NARCIS ADELIN AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  JUDO 5,45 8 5,96 10 8,99  ADMIS
49  VASILESCU D.M. RAREȘ ANDREI AG SCOALA GIMNAZIALĂ ADRIAN PĂUNESCU PITEȘTI LUPTE 5,4 8,13 5,94 10 8,98  ADMIS
50  ION  M.   DIANA GABRIELA AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  TENIS 5,32 8,08 5,87 10 8,96  ADMIS
51  IVAN GH. SAMUEL ANDREI AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIHAI EMINESCU PITEȘTI  LUPTE 5,2 8,59 5,87 10 8,96  ADMIS
52  IVĂNUȘ I.I. SAMIRA MIHAELA  AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  ATLETISM 5,2 8,24 5,8 10 8,95  ADMIS
53  NEBLEA N.N. ANTONIO GABRIEL AG SCOALA GIMNAZIALĂ MATEI BASARAB PITEȘTI LUPTE 5,32 7,74 5,80 10 8,95  ADMIS
54  TOMA  S.M.  VALENTINA BIANCA  AG SCOALA GIMNAZIALĂ LIVIU REBREANU MIOVENI VOLEI 5,35 7,79 5,83 10 8,95  ADMIS
55  VOICU A.C. ANDREI ALIN AG ȘCOALA GIMNAZIALĂ ION MINULESCU PITEȘTI FOTBAL 5,27 7,96 5,8 10 8,95  ADMIS
56  GUINEA F.M. ALEXANDRU IONUȚ  AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  ÎNOT 5,05 8,79 5,79 10 8,94  ADMIS
57  MATEI G.R. NICOLETA   AG SCOALA GIMNAZIALĂ CONSTANTIN BĂLĂCEANU STOLNICI HANDBAL 5,67 8,52 6,24 9,85 8,94  ADMIS
58  STAN  I.    GEORGE ROBERT  AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  FOTBAL 6,67 8,56 7,04 9,57 8,93  ADMIS
59  VIȘAN  G.A. IONUȚ EDUARD AG SCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU DAVILA PITEȘTI ÎNOT 5,02 8,16 5,64 10 8,91  ADMIS
60  DOBRE P. IONUȚ ALIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 COCU ÎNOT 5 8,09 5,61 10 8,90  ADMIS
61  BOJOAGĂ  C. ANDREEA AG SCOALA GIMNAZIALĂ STROEȘTI MUȘĂTEȘTI HANDBAL 4,92 7,92 5,52 10 8,88  ADMIS
62  GRECU M.A. DRAGOȘ CLAUDIU AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  FOTBAL 4,92 7,99 5,53 10 8,88 ADMIS
63  RADU C.   LORENA IONELA AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  ATLETISM 4,75 8,21 5,44 10 8,86  ADMIS
64  COBZARU M.G. ROBERT ANDREI AG SCOALA GIMNAZIALĂ MARIN PREDA PITEȘTI BASCHET 6,4 8,96 6,91 9,5 8,85  ADMIS
65  FLEISCHER T.  MARIO IONUȚ AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  JUDO 4,72 8,23 5,42 10 8,85  ADMIS
66  IORDACHE  B.S.  MARIO AG SCOALA GIMNAZIALĂ ION MINULESCU PITESTI FOTBAL 6,65 9,01 7,12 9,43 8,85  ADMIS
67  NECULA  D. ALEXANDRU NICOLAE AG LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 MĂRĂCINENI LUPTE 4,8 7,75 5,39 10 8,84  ADMIS
68  CIUREA  F.A. DARIUS IONUȚ AG SCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE SIMONIDE PITEȘTI FOTBAL 4,6 8,26 5,33 10 8,83  ADMIS
69  MORARU A.M. MIHAIL AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  FOTBAL 4,85 7,28 5,33 10 8,83  ADMIS
70  IONESCU  D.   IOSIF ALEXANDRU  AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  LUPTE 4,65 7,94 5,30 10 8,82  ADMIS
71  TROI N. MARIAN COSMIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIHAI EMINESCU PITEȘTI  FOTBAL 4,52 7,92 5,20 10 8,80  ADMIS
72  UNGUREANU I.   ADINA GABRIELA AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  ATLETISM 4,4 7,87 5,09 10 8,77  ADMIS
73  BUNDĂ V.    DANIEL NICOLAE AG LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 MĂRĂCINENI FOTBAL 5,80 8,53 6,34 9,57 8,76  ADMIS
74  NEDELCU  I.S.  IANIS CONSTANTIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ ION MINULESCU PITEȘTI FOTBAL 5,17 8,92 5,92 9,71 8,76  ADMIS
75  BOLDOI C.M. ILIE AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  JUDO 4,37 7,38 4,97 10 8,74  ADMIS
76  FIRCAN F. GEORGE VALENTIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ VIRGIL CALOTESCU BASCOV LUPTE 4,42 7,19 4,97 10 8,74  ADMIS
77  VIȘAN  GH.  ȘTEFAN VLAD OVIDIU AG SCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN PITEȘTI  BASCHET 4,22 7,99 4,97 10 8,74  ADMIS
78  CIOBOTEA  A.I. ANDREI FLORIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ ION MINULESCU PITEȘTI JUDO 4,17 8,10 4,95 10 8,73  ADMIS
79  CONSTANTIN I. ANDREI GABRIEL AG SCOALA GIMNAZIALA RĂDEȘTI ATLETISM 4,12 8,27 4,95 10 8,73 ADMIS
80  MAREȘANU  M. ALEXANDRU MIHAI AG SCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU DAVILA PITEȘTI BASCHET 4,25 7,65 4,93 10 8,73  ADMIS
81  MOROACĂ  D.G. CRISTIAN DANIEL AG SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR ARGHEZI PITEȘTI JUDO 4,37 7,29 4,95 10 8,73  ADMIS
82  BĂLAȘA I. IONUȚ GEANI AG SCOALA GIMNAZIALĂ MARIN PREDA PITEȘTI FOTBAL 5,05 8,71 5,78 9,71 8,72  ADMIS
83  KAYA E. SELIM VALENTIN AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  LUPTE 4,22 7,65 4,90 10 8,72  ADMIS
84  OPRESCU  V.    ALEXANDRU GABRIEL AG SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR ARGHEZI PITEȘTI ATLETISM 4,00 8,42 4,88 10 8,72  ADMIS
85  ANTON D.I. VASILE FLORENTIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ VINTILĂ BRĂTIANU ȘTEFĂNEȘTI LUPTE 4 8,25 4,85 10 8,71  ADMIS
86  MĂNOIU I.  ANDREI VALENTIN AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  FOTBAL 4,17 7,56 4,84 10 8,71  ADMIS
87  DRAGOMIR M.C. GEORGE EDUARD AG SCOALA GIMNAZIALĂ ADRIAN PĂUNESCU PITEȘTI LUPTE 4 7,99 4,79 10 8,69  ADMIS
88  MIU C.   MARIO ANTONIO AG SCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN PITEȘTI  FOTBAL 4,57 7,53 5,16 9,86 8,68  ADMIS
89  ALDESCU I. GEORGE ADELIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ MATEI BASARAB PITEȘTI LUPTE 4,10 7,10 4,70 10 8,67  ADMIS
90  CORBU I.S.  ALEXANDRA MIHAELA AG SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 COSTEȘTI HANDBAL 3,9 7,97 4,71 10 8,67  ADMIS
91  DUȚU N. ROBERT MARIAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ MATEI BASARAB PITEȘTI LUPTE 4,00 7,26 4,65 10 8,66  ADMIS
92  PÂRVU  C. MIHAI ROBERT AG SCOALA GIMNAZIALĂ VIRGIL CALOTESCU BASCOV ATLETISM 5,82 7,60 6,17 9,5 8,66  ADMIS
93  TĂNASE M.M. MIHAI GABRIEL AG SCOALA GIMNAZIALĂ ADRIAN PĂUNESCU PITEȘTI FOTBAL 6,42 8,06 6,74 9,29 8,65  ADMIS
94  CIOCAN  I. BIANCA MARIA AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  VOLEI 3,75 7,99 4,59 10 8,64  ADMIS
95  LEAȚĂ L.V. GEORGE IULIAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN PITEȘTI  FOTBAL 4,67 7,53 5,24 9,71 8,59  ADMIS
96  BĂNUȚĂ F.S. FLORENTINA GABRIELA AG SCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU DAVILA PITEȘTI VOLEI 3,32 7,87 4,23 10 8,55  ADMIS
97  NIȚĂ I. DAVID COSMIN AG SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU DAVILA PITEȘTI FOTBAL 4,65 8,21 5,36 9,57 8,51  ADMIS
98  DUMITRU  M.   ANDREEA IULIANA  AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA ELIADE PITEȘTI VOLEI 3,12 7,69 4,03 10 8,50  ADMIS
99  GOTEA A.  LORENȚ MIHAI AG SCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU PITEȘTI FOTBAL 4,75 7,5 5,3 9,57 8,50  ADMIS
100  TRANDAFIRA N. NICOLAE BOGDAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ VRĂNEȘTI  FOTBAL 3,57 7,70 4,39 9,86 8,49  ADMIS
101  CÎMPEANU  C.   ADELIN PETRUȚ AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA ELIADE PITEȘTI FOTBAL 7,6 7,95 7,67 8,71 8,45  ADMIS
102  RĂPAN I. IZABELA LOREDANA AG SCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN PITEȘTI  VOLEI 2,90 7,37 3,79 10 8,44  ADMIS
103  STERIAN  N.C.  ALEXIA RAMONA AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA CEL BĂTRÂN PITEȘTI JUDO 6,32 8,63 6,78 9 8,44  ADMIS
104  GHEORGHE  C.D. PAUL CRISTIAN AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  ATLETISM 2,82 7,02 3,66 10 8,41  ADMIS
105  IORGA D. ANTONIO GABRIEL AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  ATLETISM 6,15 8,70 6,66 9 8,41  ADMIS
106  ZAHARIA C.I. ȘTEFAN FABIAN  AG SCOALA GIMNAZIALĂ I.L.CARAGIALE PITEȘTI  FOTBAL 5,8 7,93 6,22 9,14 8,41  ADMIS
107  CORBU I.S.  MĂDĂLINA GABRIELA AG SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 COSTEȘTI HANDBAL 2,45 7,87 3,53 10 8,38  ADMIS
108  FRUMUZACHE  A.D. VLAD ADRIAN VASILE AG SCOALA GIMNAZIALĂ MOȘOAIA FOTBAL 5,07 7,77 5,61 9,29 8,37  ADMIS
109  ȘERBAN  N.  LORIANA ELENA AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  ATLETISM 2,62 7,1 3,51 10 8,37  ADMIS
110  MITOI C.   MARIO CRISTIAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN PITEȘTI  FOTBAL 2,95 7,33 3,82 9,86 8,35  ADMIS
111  DEACONU M. GEORGE ALEXANDRU AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA CEL BĂTRÂN PITEȘTI BASCHET 5,75 8,61 6,32 9 8,33  ADMIS
112  STANCIU E.M. ALEXANDRU NICOLAE AG SCOALA GIMNAZIALĂ ȘTEFAN CEL MARE FOTBAL 3,80 7,65 4,57 9,57 8,32  ADMIS
113 NEACȘU M. DARIE VALENTIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ ION MINULESCU PITEȘTI  FOTBAL 5,67 8,74 6,28 9 8,32 RESPINS
114 PREDA GH. DENIS VALENTIN AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  FOTBAL 3,82 7,41 4,53 9,57 8,31 RESPINS
115 VLĂDULESCU I.   ELENA CRISTINA AG SCOALA GIMNAZIALA RADU GOLESCU ȘTEFĂNEȘTI HANDBAL 2,75 7,39 3,67 9,85 8,30 RESPINS
116 TOMI F. SEBASTIAN MARIAN  AG SCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU PITEȘTI BASCHET 5,37 8,47 5,99 9 8,24 RESPINS
117 POPESCU  C.F.  RAREȘ ANDREI AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA CEL BĂTRÂN PITEȘTI ATLETISM 5,3 8,06 5,85 9 8,21 RESPINS
118 CIOBANU  N.V. MIHNEA SEBASTIAN AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  JUDO 1,85 6,73 2,82 10 8,20 RESPINS
119 NICOLAE  E.D. ANDREI EDUARD AG SCOALA GIMNAZIALĂ RĂDEȘTI BASCHET 5,52 7,04 5,82 9 8,20 RESPINS
120 BAICIU L.V. DANIEL  CLAUDIU AG SCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE CREȚULESCU LEORDENI LUPTE 1,62 7,38 2,77 10 8,19 RESPINS
121 DUMITRESCU M.V. ANDREI COSTIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU DAVILA PITEȘTI BASCHET 6,87 8,84 7,26 8,5 8,19 RESPINS
122 GHIȚĂ E.C. DARIUS ANDREI AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  BASCHET 5,30 7,48 5,73 9 8,18 RESPINS
123 VOICANA _ DANIEL ALIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ NEGRU VODĂ PITEȘTI FOTBAL 3,62 7,43 4,38 9,43 8,16 RESPINS
124 IONESCU M.   ALEXANDRU IONUȚ  AG SCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU PITEȘTI FOTBAL 5,45 8,42 6,04 8,86 8,15 RESPINS
125 FLOREA DINCULESCU F.  DARIS FLORENTIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA ELIADE PITEȘTI JUDO 5,92 7,47 6,23 8,75 8,12 RESPINS
126 ANDREI  GH. ENRICO MATTEO AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  FOTBAL 4,25 7,52 4,9 9,14 8,08 RESPINS
127 GRIGORE  P.  PETRUȚ EDUARD AG SCOALA GIMNAZIALA BADESTI ATLETISM 4,25 8,44 5,08 9 8,02 RESPINS
128 CĂRPINIȘI I.L. IONUȚ DANIEL AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  FOTBAL 5,6 7,96 6,07 8,42 7,83 RESPINS
129 ȘTEFĂNESCU  R.L. CLAUDIU ANDREI AG SCOALA GIMNAZIALĂ ION MINULESCU PITEȘTI BASCHET 6,02 8,78 6,57 8,16 7,76 RESPINS
130 FILIP C. MIREL SORIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ I.L.CARAGIALE PITEȘTI  FOTBAL 5,02 7,87 5,59 8,43 7,72 RESPINS
131 STANCIU  F. CRISTIAN MARIUS AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  FOTBAL 4,55 7,61 5,16 8,57 7,71 RESPINS
132 PACIOGA P. DORIN CONSTANTIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU PITEȘTI BASCHET 5,62 8,33 6,16 8 7,54 RESPINS
133 MARTINAȘ  R. COSMIN ANIS AG SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA CEL BĂTRÂN PITEȘTI BASCHET 5,65 8,14 6,14 8 7,53 RESPINS
134 TROACĂ I.V. SEBASTIAN FLORIN AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  FOTBAL 3,55 7,39 4,31 8,57 7,50 RESPINS
135 STĂNCIUCU  A. NISTOR CRISTIAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ BELEȚI NEGREȘTI FOTBAL 5,52 8,83 6,18 7,86 7,44 RESPINS
136 TRANDAFIR  GH.I. ȘTEFAN SEBASTIAN AG SCOALA GIMNAZIALĂ ILIE STOENESCU BOȚEȘTI FOTBAL 5,17 8,18 5,77 7,86 7,33 RESPINS
137 ȘERBĂNESCU I. MARIAN ROBERT AG SCOALA GIMNAZIALĂ MATEI BASARAB PITEȘTI BASCHET 4,55 7,51 5,14 8 7,28 RESPINS
138 CHETRARIU A.  ȘTEFAN MIHAI AG SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VALEA DANULUI  FOTBAL 2,97 7,79 3,93 8,29 7,20 RESPINS
139 CĂLDĂRARU _ IONUȚ MARIO DB SCOALA GIMNAZIALĂ ȘERBAN CIOCULESCU DÂMBOVIȚA BASCHET 3,62 7,71 4,43 8 7,10 RESPINS
140 MARIN I. ROBERT GABRIEL AG SCOALA GIMNAZIALĂ ION PILLAT PITEȘTI FOTBAL 4,92 8,67 5,67 7,57 7,09 RESPINS
141 GHICA  V.V. ȘTEFAN ALEXANDRU AG SCOALA GIMNAZIALĂ ION MINULESCU PITEȘTI FOTBAL 3,97 7,97 4,77 7,86 7,08 RESPINS
142 GEORGESCU  M.A. SILVIU CONSTANTIN AG SCOALA GIMNAZIALĂ PETRE TUDOSE MĂLURENI FOTBAL 5,37 7,92 5,88 7,43 7,04 RESPINS
143 BODEA F. ELENA BIANCA AG SCOALA GIMNAZIALĂ I.L.CARAGIALE PITEȘTI  ATLETISM 6,55 7,91 6,82 7 6,95 RESPINS
144 CHIRIȚĂ  C. FLORIN ANTONIO AG SCOALA GIMNAZIALA ION MINULESCU PITEȘTI ATLETISM 5,72 8,66 6,3 7 6,82 RESPINS
145 OPRESCU  P.  GEORGE LEONARD AG LICEUL TEHNOLOGIC PETRE IONESCU MUSCEL  FOTBAL 5,50 8,12 6,02 7 6,75 RESPINS
146 FULGA N.  IONUȚ ALEXANDRU AG SCOALA GIMNAZIALĂ BABAROAGA FOTBAL 2,70 8,01 3,76 7,71 6,72 RESPINS
147 IORDĂCHIȚĂ  C. CLAUDIU IONUȚ AG SCOALA GIMNAZIALĂ VICTOR ȚÎRCOMNICU POPEȘTI FOTBAL 5,20 8,08 5,77 7 6,69 RESPINS
148 MARIN N.B.  IONUȚ ALEXANDRU AG SCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU PITEȘTI ATLETISM 4,72 7,79 5,33 7 6,58 RESPINS
149 DAVID F.L IONUȚ ALBERTO AG LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VIITORUL PITEȘTI  ATLETISM 2,57 7,10 3,47 7,5 6,49 RESPINS







Rezultate probe sportive 2019 2020.xls

 


 

Pentru a respecta cerințele stabilite în Regulamentul U.E. 679/2016 privind prelucrarea  datelor cu caracter personal şi protecţia vieţii private în sectorul comunicaţiilor electronice, tuturor vizitatorilor website-ului li se cere consimțământul înaintea transmiterii de cookies în computerele acestora.

Acest website folosește cookie-uri proprii și de la terți pentru a furniza vizitatorilor o experiență mult mai bună de navigare și servicii adaptate nevoilor și interesului fiecăruia.

Dacă NU sunteți de acord, vă rugăm să NU continuați navigarea pe această pagină web.

©2012-2019 Design & admin:   PRofVișan Roberto - Cristian