AICI EȘTI PRINTRE CAMPIONI!

   Prima pagina      Rezultate admitere 2016
Nr
crt
NUME INIT PRENUME Cod
Jud.
Prov
Cod
scoala
Scoala provenienta SPECIALIZ. Media
ev.nat
Media
V-VIII
Media
admitere
NOTA
probe
aptit.
Media
 finala
Admis
/Respins
1 ŞERBAN M. RAMON ALECSANDER AG 124 SCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU DAVILA TENIS 8,8 9,58 8,97 10,00 9,74 ADMIS
2 OLTEANU V. ANA    MARIA AG 107 LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI  ÎNOT 8,7 9,87 8,97 10,00 9,74 ADMIS
3 STĂNESCU M.  BEATRICE  ELENA AG 184 SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU ÎNOT 8,8 9,36 8,95 10,00 9,73 ADMIS
4 OŢOIU  V.C.  LUCA IOAN AG 163 SCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU ÎNOT 8,5 9,81 8,8 10,00 9,70 ADMIS
5 MOALE L.L. ELENA GABRIELA AG 142 SCOALA GIMNAZIALĂ I.L. CARAGIALE VOLEI 8,5 9,79 8,83 10,00 9,70 ADMIS
6 ŢÂROIU  M. MIHAI ROBERT AG 145 SCOALA GIMNAZIALĂ ION MINULESCU  TENIS 8,5 9,55 8,72 10,00 9,68 ADMIS
7 HAIDUCU G. LAURENŢIU  MIHAI AG 157 SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA ELIADE ÎNOT 8,4 9,59 8,71 10,00 9,67 ADMIS
8 NICOLAE M.C.  ANDREI CRISTIAN AG 142 SCOALA GIMNAZIALĂ I.L. CARAGIALE ÎNOT 8,6 8,58 8,57 10,00 9,64 ADMIS
9 BITAY H.V. ANDREI AG 165 SCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE IORGA JUDO 8,3 9,36 8,58 10,00 9,64 ADMIS
10 MARTIN  A. MAXIMILIAN ROBERT AG 124 SCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU DAVILA ÎNOT 8,4 8,94 8,49 10,00 9,62 ADMIS
11 PĂUN  E. AURELIAN EUSEBIO AG 124 SCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU DAVILA FOTBAL 7,8 8,76 8,04 10,00 9,51 ADMIS
12 BADEA M. CRISTINA  MIHAELA AG 180 SCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN  HANDBAL 7,9 8,65 8,05 10,00 9,51 ADMIS
13 ILIE C. MARIA  MIRUNA AG 162 SCOALA GIMNAZIALĂ NEGRU VODĂ  ÎNOT 7,7 8,93 7,98 10,00 9,49 ADMIS
14 LUPU V. MARIA  ALEXANDRA AG 124 SCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU DAVILA TENIS 7,5 8,88 7,86 10,00 9,46 ADMIS
15 CONSTANTINESCU I.G. ANA AG 154 SCOALA GIMNAZIALĂ MIHAI EMINESCU  HANDBAL 7,5 8,8 7,8 10,00 9,45 ADMIS
16 RADU GH.G. MARIUS  THEODOR AG 157 SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA ELIADE ÎNOT 7,2 9,38 7,7 10,00 9,42 ADMIS
17 GĂVĂNESCU C. ALBERT ADRIAN AG 154 SCOALA GIMNAZIALĂ MIHAI EMINESCU  FOTBAL 7,3 8,9 7,71 10,00 9,42 ADMIS
18 DEREŞOIU N. ALEXANDRU RAUL AG 145 SCOALA GIMNAZIALĂ ION MINULESCU  ÎNOT 7,3 9,1 7,71 10,00 9,42 ADMIS
19 IVĂNESCU  M.M. FLORENTINA CORNELIA AG 162 SCOALA GIMNAZIALĂ NEGRU VODĂ  JUDO 7,4 8,34 7,63 10,00 9,40 ADMIS
20 YEDIYILDIZ M. BAHADIR CAN AG 181 SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR ARGHEZI  FOTBAL 7,2 8,73 7,58 10,00 9,39 ADMIS
21 BUCUR E.M. MIHNEA  EMIL AG 154 SCOALA GIMNAZIALĂ MIHAI EMINESCU  FOTBAL 7,6 8,92 7,9 9,86 9,37 ADMIS
22 HRISTACHE
ZGONDEA
G. RADU DIMITRIE AG 142 SCOALA GIMNAZIALĂ I.L. CARAGIALE TENIS 7 8,8 7,41 10,00 9,35 ADMIS
23 SAVU  M. MARIUS DAVID AG 154 SCOALA GIMNAZIALĂ MIHAI EMINESCU  FOTBAL 6,9 8,57 7,31 10,00 9,32 ADMIS
24 PANĂ V. GEORGIANA
 ALEXANDRA
AG 136 SCOALA GIMNAZIALĂ GENERAL
CONSTANTIN CRISTESCU LUNCA CORBULUI
HANDBAL 6,7 8,88 7,22 10,00 9,30 ADMIS
25 NICOLAE D.C. ADRIANA MIHAELA AG 124 SCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU DAVILA ÎNOT 6,9 8,24 7,23 10,00 9,30 ADMIS
26 TRUŞESCU GH. ANDREEA BIANCA AG 145 SCOALA GIMNAZIALĂ ION MINULESCU  ATLETISM 6,8 8,48 7,18 10,00 9,29 ADMIS
27 CRINU GH. DENIS THEODOR  AG 142 SCOALA GIMNAZIALĂ I.L. CARAGIALE FOTBAL 7,1 9,27 7,6 9,86 9,29 ADMIS
28 BĂDÎRCEA N. THOMAS ALEXANDRU AG 146 SCOALA GIMNAZIALĂ ION PILLAT  JUDO 6,7 8,64 7,18 10,00 9,29 ADMIS
29 BĂLOI M.T. MIHAI ADRIAN AG 142 SCOALA GIMNAZIALĂ I.L. CARAGIALE JUDO 6,7 8,6 7,15 10,00 9,28 ADMIS
30 SOARE T.   ADRIAN    AG 156 SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA CEL BĂTRÂN  BASCHET 6,7 8,09 7,04 10,00 9,26 ADMIS
31 HIERA O.    SEBASTIAN  RAREŞ AG 124 SCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU DAVILA FOTBAL 6,9 9,05 7,43 9,86 9,25 ADMIS
32 CONSTANTIN  P. SEBASTIAN VASILE  AG 108 LICEUL TEHNOLOGIC I.C. PETRESCU STÂLPENI  FOTBAL 6,1 9,83 6,99 10,00 9,24 ADMIS
33 SAVIN F. GEORGE  ALEXANDRU AG 184 SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU FOTBAL 7,9 9,27 8,2 9,57 9,22 ADMIS
34 DAN F. MATTIAS AG 156 SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA CEL BĂTRÂN  BASCHET 6,5 8,08 6,87 10,00 9,21 ADMIS
35 MĂNOIU  I.C.  CRISTINA  MIHAELA AG 157 SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA ELIADE HANDBAL 6,6 7,7 6,83 10,00 9,20 ADMIS
36 CÂRSTEA L.C. FLORIN CĂTĂLIN  AG 154 SCOALA GIMNAZIALĂ MIHAI EMINESCU  FOTBAL 6,8 8,5 7,2 9,86 9,19 ADMIS
37 POPESCU  P.V.  FLORINA MĂDĂLINA AG 234 SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BÎRLA HANDBAL 6,1 8,64 6,71 10,00 9,17 ADMIS
38 DRAGNEA M. ALEXANDRU ANDREI AG 152 SCOALA GIMNAZIALĂ MATEI BASARAB ÎNOT 6,2 8,14 6,68 10,00 9,17 ADMIS
39 VIŞEA F. ANDREEA BIANCA AG 124 SCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU DAVILA VOLEI 6 8,5 6,62 10,00 9,15 ADMIS
40 CROITOR O.    MIHAI GEORGE AG 152 SCOALA GIMNAZIALĂ MATEI BASARAB LUPTE 6,4 7,48 6,63 10,00 9,15 ADMIS
41 MANEA M.I. MARIUS IULIAN AG 142 SCOALA GIMNAZIALĂ I.L. CARAGIALE LUPTE 6,1 7,96 6,52 10,00 9,13 ADMIS
42 DELEANU  M.F. MELISA  DENIZ AG 152 SCOALA GIMNAZIALĂ MATEI BASARAB VOLEI 5,9 8,43 6,49 10,00 9,12 ADMIS
43 OLTEANU A.R MARIUS AG 184 SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU BASCHET 5,9 8,13 6,42 10,00 9,10 ADMIS
44 VINTILĂ GH.B. NICOLAE  LUCIAN AG 156 SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA CEL BĂTRÂN  LUPTE 5,9 7,93 6,37 10,00 9,09 ADMIS
45 PĂUN  N.N.  ALEXANDRU OCTAVIAN AG 157 SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA ELIADE FOTBAL 6,5 9,36 7,21 9,71 9,08 ADMIS
46 GHEORGHE S.M.  COSMIN  IONUŢ AG 145 SCOALA GIMNAZIALĂ ION MINULESCU  FOTBAL 6,8 8,36 7,2 9,71 9,08 ADMIS
47 BĂLŢOI  G. ANDREI GEORGE  AG 152 SCOALA GIMNAZIALĂ MATEI BASARAB ÎNOT 5,6 8,69 6,33 10,00 9,08 ADMIS
48 ROŞU  S.R. SEBASTIAN LAURENŢIU  AG 152 SCOALA GIMNAZIALĂ MATEI BASARAB JUDO 5,4 8,87 6,23 10,00 9,05 ADMIS
49 CREMENESCU  C.D.  DĂNUŢ ROBERT  AG 193 SCOALA GIMNAZIALĂ BOŢEŞTI ATLETISM 5,4 8,64 6,22 10,00 9,05 ADMIS
50 GHEORGHE L.M.  ALEXANDRU  EDUARD  AG 124 SCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU DAVILA JUDO 5,2 9,18 6,19 10,00 9,04 ADMIS
51 RAICU  C.  GEORGETA ADELA AG 169 SCOALA GIMNAZIALĂ PETRE BADEA NEGRAŞI VOLEI 5,7 7,61 6,14 10,00 9,03 ADMIS
52 ILIE  A.L.  ŞTEFANIA  RAMONA AG 123 SCOALA GIMNAZIALĂ ADRIAN PĂUNESCU HANDBAL 5,8 7,35 6,15 10,00 9,03 ADMIS
53 GHEORGHE G.N. ANDREI FLORENTIN AG 146 SCOALA GIMNAZIALĂ ION PILLAT  LUPTE 5,5 8,17 6,13 10,00 9,03 ADMIS
54 ION D. MIHAI AG 184 SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU ATLETISM 5,3 8,28 6,06 10,00 9,01 ADMIS
55 NIŢĂ  I.C.  EDUARD  IRINEL AG 154 SCOALA GIMNAZIALĂ MIHAI EMINESCU  FOTBAL 6,9 8,51 7,31 9,57 9,00 ADMIS
56 ROŞIORU F. ANDREEA  CRISTINA AG 154 SCOALA GIMNAZIALĂ MIHAI EMINESCU  TENIS 5,3 8,14 5,97 10,00 8,99 ADMIS
57 MARINESCU  C.M.  CĂTĂLIN GABRIEL AG 234 SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BÎRLA  BASCHET 5,2 8,44 5,97 10,00 8,99 ADMIS
58 BADEA I. CRISTINA VIOLETA AG 180 SCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN  JUDO 5,2 8,25 5,94 10,00 8,98 ADMIS
59 BADEA A. ANDRADA MARIA AG 157 SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA ELIADE ATLETISM 5 8,69 5,93 10,00 8,98 ADMIS
60 ALBULESCU  C.C. SORIN CONSTANTIN OT 170 SCOALA GIMNAZIALĂ CORBU FOTBAL 5,05 8,51 5,91 10,00 8,97 ADMIS
61 NANIA P.   FLORIN  IORGUŢU AG 142 SCOALA GIMNAZIALĂ I.L. CARAGIALE BASCHET 5,2 7,76 5,84 10,00 8,96 ADMIS
62 ALIXANDRU C. BIANCA NARCISA AG 183 SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR MUŞATESCU  HANDBAL 5,2 7,83 5,87 10,00 8,96 ADMIS
63 VLĂDESCU  N.   ANDREEA TINCUŢA  AG 283 SCOALA GIMNAZIALĂ MERIŞANI VOLEI 5,1 8,14 5,83 10,00 8,95 ADMIS
64 MIRESCU N. GEORGE AG 145 SCOALA GIMNAZIALĂ ION MINULESCU  LUPTE 5 8,13 5,76 10,00 8,94 ADMIS
65 STOCHIAN A.M. DALIS  VALENTIN AG 142 SCOALA GIMNAZIALĂ I.L. CARAGIALE LUPTE 5,1 7,62 5,73 10,00 8,93 ADMIS
66 CREAŢĂ  M. ANDREEA CĂTĂLINA AG 145 SCOALA GIMNAZIALĂ ION MINULESCU  HANDBAL 4,9 8,25 5,75 10,00 8,93 ADMIS
67 BĂDIŢĂ  A. MIHAI COSMIN AG 142 SCOALA GIMNAZIALĂ I.L. CARAGIALE LUPTE 5 7,72 5,64 10,00 8,91 ADMIS
68 IORDĂNESCU  G.D. DENISA  MIHAELA  AG 145 SCOALA GIMNAZIALĂ ION MINULESCU  HANDBAL 4,6 8,44 5,56 10,00 8,89 ADMIS
69 BĂRBĂRIE I.P. BOGDAN ANDREI AG 166 SCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE SIMONIDE FOTBAL 5,7 8,81 6,44 9,71 8,89 ADMIS
70 BOGACIU V. ANA  MARIA AG 154 SCOALA GIMNAZIALĂ MIHAI EMINESCU  JUDO 4,8 7,74 5,49 10,00 8,87 ADMIS
71 FLORESCU S.    ANDREI ALEXANDRU  AG 180 SCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN  FOTBAL 8,2 9,44 8,47 9,00 8,86 ADMIS
72 CĂLIN V.  MARINA ELENA AG 123 SCOALA GIMNAZIALĂ ADRIAN PĂUNESCU HANDBAL 4,8 7,57 5,47 10,00 8,86 ADMIS
73 TILICESCU
 PENESCU
N. CĂTĂLIN IONUŢ AG 281 SCOALA GIMNAZIALĂ VRĂNEŞTI ATLETISM 4,4 8,47 5,41 10,00 8,85 ADMIS
74 NEGREANU  C. DENISA FLORENTINA OT 144 SCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE
COCULESCU SCORNICEŞTI
HANDBAL 4,7 7,62 5,43 10,00 8,85 ADMIS
75 PILI  V. ANA  MARIA AG 163 SCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU HANDBAL 4,6 7,73 5,38 10,00 8,84 ADMIS
76 DURDUI M.GH. MIHAI CĂTĂLIN AG 196 SCOALA GIMNAZIALĂ BĂBANA FOTBAL 6 8,79 6,66 9,57 8,84 ADMIS
77 RIZESCU M. MARIO  CĂLIN AG 157 SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA ELIADE TENIS 4,3 8,56 5,34 10,00 8,83 ADMIS
78 POPA  I.M.  BIANCA ADRIANA AG 183 SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR MUŞATESCU  HANDBAL 4,5 8,01 5,34 10,00 8,83 ADMIS
79 POPESCU V. SORINA ANDREEA AG 149 SCOALA GIMNAZIALĂ LIVIU REBREANU MIOVENI JUDO 4,6 7,34 5,24 10,00 8,81 ADMIS
80 DINUŞ A.D. LUCIAN IOAN AG 154 SCOALA GIMNAZIALĂ MIHAI EMINESCU  TENIS 5,9 8,12 6,43 9,60 8,80 ADMIS
81 VOICU  M.  ALEXANDRU RĂZVAN
 MARIAN
AG 145 SCOALA GIMNAZIALĂ ION MINULESCU  FOTBAL 4,6 8,48 5,58 9,86 8,79 ADMIS
82 GEORGESCU M.  NICHIFOR ANDREI  AG 145 SCOALA GIMNAZIALĂ ION MINULESCU  FOTBAL 6,8 8,58 7,22 9,29 8,77 ADMIS
83 MIU P. ANAMARIA  GEORGIANA AG 136 SCOALA GIMNAZIALĂ GENERAL
CONSTANTIN CRISTESCU LUNCA CORBULUI
HANDBAL 4,2 7,64 5,02 10,00 8,75 ADMIS
84 FIERARU  M. GHEORGHIŢA LARISA  AG 150 SCOALA GIMNAZIALĂ MARIN BRANIŞTE HANDBAL 4 7,84 4,96 10,00 8,74 ADMIS
85 SANDA GH.V. CLAUDIU MARIAN AG 180 SCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN  FOTBAL 6,2 8,21 6,66 9,43 8,73 ADMIS
86 MAZILU  N.   VLĂDUŢ MARIAN AG 165 SCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE IORGA FOTBAL 6,6 8,36 7,05 9,29 8,73 ADMIS
87 PETRESCU N. EDUARD ŞTEFAN AG 139 SCOALA GIMNAZIALĂ GEORGE TOPÎRCEANU
 MIOVENI
JUDO 4,1 7,24 4,88 10,00 8,72 ADMIS
88 DUMITRESCU A.  ANDRES  MIHAI AG 180 SCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN  FOTBAL 4,6 7,54 5,31 9,86 8,72 ADMIS
89 SANDA I. EDUARD  ŞTEFAN AG 154 SCOALA GIMNAZIALĂ MIHAI EMINESCU  FOTBAL 5,4 8,38 6,16 9,57 8,71 ADMIS
90 ŞOAGHER  V. MIHAELA CRISTINA AG 183 SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR MUŞATESCU  HANDBAL 4,1 6,9 4,8 10,00 8,70 ADMIS
91 DUNEAŢĂ  I.M. GABRIELA AG 152 SCOALA GIMNAZIALĂ MATEI BASARAB HANDBAL 4,1 7 4,78 10,00 8,69 ADMIS
92 TUDOSE G.I. MARIUS ALEXANDRU AG 156 SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA CEL BĂTRÂN  BASCHET 3,8 7,1 4,62 10,00 8,65 ADMIS
93 OPREA  D.T. DAVID MIHAI AG 124 SCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU DAVILA FOTBAL 5,5 8,64 6,26 9,43 8,63 ADMIS
94 SÎRBU I.   ANAMARIA  IOANA AG 107 LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI  JUDO 3,4 7,75 4,46 10,00 8,61 ADMIS
95 PREDA  A.I. ANDREI LEONARD AG 183 SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR MUŞATESCU  FOTBAL 5,6 7,62 6,06 9,43 8,58 ADMIS
96 VOICU  D.C.  MIHAELA ADRIANA  AG 131 SCOALA GIMNAZIALĂ CONSTANTIN
BĂLĂCEANU STOLNICI 
HANDBAL 3,2 7,26 4,17 10,00 8,54 ADMIS
97 SORESCU  I.  DUMITRU LAURENŢIU AG 246 SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 POIANA LACULUI LUPTE 3,2 7,27 4,18 10,00 8,54 ADMIS
98 PANAIT I.  EDUARD FLORENTIN AG 145 SCOALA GIMNAZIALĂ ION MINULESCU  LUPTE 3,1 7,38 4,17 10,00 8,54 ADMIS
99 ROŞCA M.G. IONUŢ CĂTĂLIN AG 152 SCOALA GIMNAZIALĂ MATEI BASARAB FOTBAL 7,2 8,73 7,56 8,86 8,53 ADMIS
100 MARIN Ş. ŞTEFANIA  VIVIANA AG 157 SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA ELIADE HANDBAL 3,1 7,2 4,1 10,00 8,52 ADMIS
101 CAZAN  I.  ALIN GEORGE AG 145 SCOALA GIMNAZIALĂ ION MINULESCU  FOTBAL 5,2 7,43 5,72 9,43 8,50 ADMIS
102 ROTARU C. GABRIEL VALENTIN
 NICOLAE
AG 166 SCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE SIMONIDE FOTBAL 4,6 8,46 5,56 9,43 8,46 ADMIS
103 ILIE  L.V. LEONARD ŞTEFAN AG 124 SCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU DAVILA FOTBAL 4,1 7,57 4,96 9,57 8,41 ADMIS
104 DRĂGUŞIN V.R. ANDREI ALEXANDRU AG 196 SCOALA GIMNAZIALĂ BĂBANA JUDO 2,5 6,5 3,5 10,00 8,37 ADMIS
105 DIN  M. FLAVIUS MIHAI AG 181 SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR ARGHEZI  BASCHET 2,4 7,01 3,51 10,00 8,37 ADMIS
106 OPREA  N. DAVID IONUŢ AG 152 SCOALA GIMNAZIALĂ MATEI BASARAB FOTBAL 6,4 7,87 6,74 8,86 8,33 ADMIS
107 MIHAI  D.  DUMITRU PAUL AG 156 SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA CEL BĂTRÂN  FOTBAL 5,5 8,39 6,18 9,00 8,29 ADMIS
108 RĂPAN I.  ANTONIO MARIUS  AG 183 SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR MUŞATESCU  FOTBAL 2,8 7,03 3,85 9,71 8,24 ADMIS
109 BRĂTULESCU  A.A. ALEXANDRU OCTAVIAN AG 145 SCOALA GIMNAZIALĂ ION MINULESCU  FOTBAL 3,9 7,84 4,84 9,29 8,17 ADMIS
110 PUIU  I.C.  ALEXANDRU DUMITRU AG 181 SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR ARGHEZI  FOTBAL 5 7,9 5,74 8,86 8,08 ADMIS
111 DINUŢĂ   GH.  GEORGE DOREL AG 145 SCOALA GIMNAZIALĂ ION MINULESCU  FOTBAL 5,3 7,94 5,93 8,71 8,01 ADMIS
112 DAVID M. RAREŞ  VLAD AG 181 SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR ARGHEZI  FOTBAL 3 6,81 3,95 9,29 7,95 ADMIS
113 FLOREA  B.C. COSTIN IONUŢ AG 166 SCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE SIMONIDE FOTBAL 6,1 8,82 6,74 8,29 7,90 RESPINS
114 CERCEL D.D. MĂDĂLIN DANIEL AG 180 SCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN  FOTBAL 6,1 8,59 6,68 8,29 7,88 RESPINS
115 SANDU  V.N.  GEORGIAN ADELIN  AG 165 SCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE IORGA FOTBAL 4,4 7,92 5,24 8,71 7,84 RESPINS
116 GHEORGHE C. ŞTEFAN  VALENTIN AG 156 SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA CEL BĂTRÂN  FOTBAL 3,8 7,06 4,57 8,71 7,67 RESPINS
117 RADU M.C.  MARIUS  EDUARD AG 152 SCOALA GIMNAZIALĂ MATEI BASARAB FOTBAL 4,1 7,44 4,89 8,43 7,54 RESPINS
118 CONSTANTINESCU P. GEORGE ANDREI AG 157 SCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA ELIADE FOTBAL 3,8 7,37 4,67 8,43 7,49 RESPINS
119 BAROŞ  F.G. ANDREI AG 259 SCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU FOTBAL 3,3 7,13 4,27 8,57 7,49 RESPINS
120 RADU  F.V.  FLORIN  MIHAI AG 264 SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MICEŞTI FOTBAL 2,9 6,97 3,88 8,29 7,18 RESPINS
121 FLOREA C. EMANUEL  CONSTANTIN AG 234 SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BÎRLA FOTBAL 4,2 7,78 5,11 7,71 7,06 RESPINS

©2012-2016 Design by:  Prof. Vișan Roberto - Cristian  host: www.spatiul.ro