AICI EȘTI PRINTRE CAMPIONI!

   Prima pagină      Discipline sportive      Lupte
 
 
 
 
 
 
 
LUPTE
 
Campionatul Naţional Echipe – Liga cadeţilor, Et.  I – Slatina, 

-         locul II – 63 pct.

 Campionatul Naţional Echipe – Liga cadeţilor, Et. II – Rm. Vâlcea,

            -     locul III – 73 pct. – calificare la Turneul Final

  Campionatul Naţional Echipe – Liga juniorilor, Et. II 

-       locul VI

  Campionatul Naţional de Copii II– etapa de zona - 

categ. 26 Kg – Chisălău George – loc I, calificat finală

  categ. 29 Kg – Albu George Daniel – loc II, calificat finală

  categ. 35 Kg – Şerban Laurenţiu – loc IV, calificat finală

  categ. 47 Kg – Kaya Ergun – loc II, calificat finală

  categ. 66 Kg – Matei Valerian – loc II, calificat finală
                       -  Croitor Mihai – loc III, calificat finală

  categ. 73 Kg – Vintilă Lucian – loc II, calificat finală

 Campionatul Naţional de Copii II– finala - Mangalia, 

  categ. 66 Kg – Matei Valerian – loc III

  categ. 66 Kg – Croitor Mihai – loc V

  categ. 73 Kg – Vintilă Lucian – loc IV

Ø  Campionatul Naţional de Copii I– etapa de zona - Bucureşti,

  categ. 32 Kg – Albu George Daniel – calificat finală

  categ. 47 Kg – Kaya Ergun  - calificat finală

  categ. 59 Kg – Albu Robert Cristian  -  calificat finală

  categ. 59 Kg – Spiridon Bogdan Andrei -  calificat finală

  categ. 66 Kg – Matei Valerian – calificat finală

                            - Niculae Ionuţ Alexandru–calificat finală

                           - Dumitru Cosmin - calificat finală

  categ. 73 Kg – Niţu Mihai – calificat finală

  categ. 100 Kg – Moisin Antonio - calificat finală

 

 Cupa României – Bucureşti,

  categ. 55 Kg – Dina George – loc III, medalie de bronz

  Campionatul Naţional de Copii I– Finala – Satu Mare

  categ. 32 Kg – Albu George Daniel – loc v

  Campionatul Naţional de Copii III– Finala – Tg. Mures

  categ. 26 Kg – Chisălău George – loc III

  categ. 35 Kg – Şerban Laurenţiu – loc V

  Campionatul Interjudeţean Juniori III,  Copii I şi II– Câmpulung

  categ. 26 Kg – Chisălău George – loc III

  categ. 32 Kg – Albu George Daniel – loc III

  categ. 35 Kg – Şerban Laurenţiu – loc III

  categ. 50 Kg – Kaya Ergun – loc III

  categ. 58 Kg – Florea Cătălin – loc III

  categ. 63 Kg – Cârstea Ionuţ – loc III

  categ. 68 Kg – Matei Valerian – loc II

  categ. 73 Kg – Vintilă Lucian – loc III

  categ. 73 Kg – Nicolae Marius – loc I

  categ. 73 Kg – Niţu Mihai– loc III

  categ. 59 Kg – Necula Alexandru – loc II

  categ. 42 Kg – Kaya Selim – loc III

  Campionatul Interjudeţean “Memorialul Gh. Voicu”– Braşov

  categ. 25 Kg – Chisălău George – loc III

  categ. 35 Kg – Albu George Daniel – loc II

  categ. 50 Kg – Kaya Ergun – loc III

  categ. 59 Kg – Florea Cătălin – loc III

  categ. 68 Kg – Matei Valerian – loc I

 Campionatul Naţional Cadeţi,  Turneul I calificare– Bucureşti

  categ. 39 Kg – Sturzu Sabin – calificat

  categ. 46 Kg – Dina Emil – calificat

  categ. 54 Kg – Anghel Lucian – calificat

  categ. 63 Kg – Nicolae Alexandru – calificat

  categ. 76 Kg – Dobre Ciprian – calificat

  categ. 58 Kg – Spiridon Bogdan – calificat

  categ. 76 Kg – Vlăsceanu Octavian – calificat

  Campionatul Naţional Juniori,  Turneul I calificare– Mangalia,

  categ. 46 Kg – Sturzu Sabin – calificat

  categ. 50 Kg – Dina Emil – calificat

  categ. 66 Kg – Gardner Friedrich – calificat

  categ. 66 Kg – Filip Alexandru – calificat

  categ. 84 Kg – Voicu Răzvan – calificat

  categ. 84 Kg – Vidroiu Siminel – calificat

  categ. 96 Kg – Naciu Daniel – calificat

  Campionatul Naţional Cadeţi,  Turneul II calificare– Câmpulung, 

  categ. 39 Kg – Sturzu Sabin – calificat

  categ. 50 Kg – Dina Emil – calificat

  categ. 58 Kg – Albu Robert – calificat

  categ. 63 Kg – Nuţă Felix – calificat

  categ. 76 Kg – Dobre Ciprian – calificat

  categ. 58 Kg – Spiridon Bogdan – calificat

  categ. 76 Kg – Vlăsceanu Octavian – calificat

  Campionatul Naţional Juniori,  Turneul II calificare– Bucureşti

  categ. 43 Kg – Sturzu Sabin – calificat

  categ. 50 Kg – Dina Emil – calificat

  categ. 66 Kg – Filip Alexandru – calificat

  categ. 84 Kg – Voicu Răzvan – calificat

  categ. 84 Kg – Vidroiu Siminel – calificat

  categ. 96 Kg – Naciu Daniel – calificat

 

  Campionatul Naţional Cadeţi,  Finală– Iaşi

  Locul V – Dobre Ciprian, categ. 76 Kg

  Locul IX – Vlăsceanu Octavian, categ. 76 Kg

  Locul IX – Nuţă Felix, categ. 63 Kg

  Campionatul Naţional Juniori,  Finală– Tulcea,

  Locul V – Voicu Răzvan, categ. 74 Kg

  Campionatul Naţional Şcolar,  Etapă Zonă– Braşov,

  Locul II – Sturzu Sabin, categ. 42 Kg

  Locul II– Vlăsceanu Octavian , categ. 76 Kg

  Locul III– Nitu Mihai , categ. 76 Kg

 Campionatul Naţional Şcolar,  Finală– Bucureşti,

 Locul V– Vlăsceanu Octavian , categ. 76 Kg

  Locul VII – Sturzu Sabin, categ. 42 Kg

  Campionatul Naţional Copii III,  Finală– Mangalia

  Locul II– Şerban Laurenţiu , categ. 38 Kg

  Locul III – Necula Alexandru, categ. 59 Kg

 

 
 

©2012-2017

 Design & admin  by:  Prof. Vișan Roberto - Cristian